Ediční plán

Susanna Craig

Vychytralý plán

Romantický příběh z počátku 19. století s tajemstvím. V jeho centru se ocitají obě osobité hlavní postavy románu, když jako agenti nahlížejí do zákulisí zpravodajské služby a potýkají se s nástrahami vzájemné lásky.

Kdyby slečna Laura Hopkinsová toužila po manželovi, její krása, důvtip a bohatství by jí pomohly získat každého, koho by si přála. Jenže Laura raději využívá své přednosti k jiné činnosti. Pod pseudonymem lady Sterlingová pomáhá ženám, s nimiž hrubě zacházeli nebo je zneužili jejich zaměstnavatelé. Ve chvíli, kdy má před sebou největší kořist, neočekávaně jí pomůže gentleman, který o sobě prohlašuje, že je lord Sterling. Kapitán Jeremy Adison, vikomt Sterling, působící v královské zpravodajské službě, bývá pověřován těmi nejnebezpečnějšími úkoly. Žádný však není tak komplikovaný jako případ lady Sterlingové. Dvojice je nucena vystupovat jako novomanželé v domě hraběte se špatnou pověstí. Utvoří neočekávané spojenectví, ale zároveň se mezi nimi rozhoří vášnivá touha. Může je ovšem nebezpečná přetvářka přivést k opravdové, trvalé lásce?

Susanna Craig

Každý rošťák má svůj šarm

Další z romantických příběhů zkušené autorky se odehrává na začátku 19. století. Využívá motivy ze zpravodajské komunity, ale i motiv sílící touhy po dlouho nekonzumovaném manželství.

Přestože se Caroline, markýza z Chesleighu, provdala už před šesti lety, svého manžela po svatbě téměř neviděla. Uzavřený a samotářský Maxim nebyl připravený svěřit manželce svá tajemství – ani dát jí své srdce. Raději se vrátil k životu špiona ve Francii, protože byl přesvědčen, že Caro bude lépe samotné. Když po čase přijel do vlasti, aby převzal zděděné vévodství, zjistil, že jeho žena už není taková, jak bývala. Naučila se stát na vlastních nohou a její srdce se trochu zatvrdilo. Avšak touha, která mezi nimi kdysi planula, se rozhořela jako tenkrát. A čím víc se Caro dovídá o Maximově minulosti, již chtěl utajit, tím více sílí pouto mezi nimi. Na jejího manžela však na každém kroku číhá nebezpečí a ohrožuje jejich láskyplný svazek…

Hannah Howell

Vášnivé vzplanutí

Pestrý, podmanivý a líbivý příběh s prvky kolonizace amerického území je i vášnivým příběhem lásky a dobrodružství v druhé polovině 19. století.

Malá Antonie uslyší výstřely a přiběhne do rodného domku, kde spatří mrtvé rodiče. Ve dveřích se objeví hledaný bandita Juan Ramirez, který však nemá její rodiče na svědomí. Je dojatý krutým zvratem v osudu nešťastné holčičky, přijme ji za vlastní a vychová z ní zdatnou pistolnici. Ve svých třinácti letech se Antonie setká s mladým Royalem, majitelem ranče, který ji na přání Juana jednou políbí. Mladí lidé se znovu setkají za sedm let za dramatických okolností. Antonie zachrání Royalova bratra a sestru před jistou smrtí. Navíc svému adoptivnímu otci Juanovi slíbila, že splatí jeho dluh Royalově rodině a pomůže mu udržet ohrožený ranč. Splatí i svůj vlastní dluh tím, že ohromeného Royala políbí před zraky všech sousedů pozvaných na oslavu do jeho domu. Tento polibek roznítí v mladých lidech vášeň a lásku. Ve hře je ovšem hezká sousedka Marilyn, která má na Royala políčeno už dlouho a čeká, že se s ní mladý rančer ožení. Které z mladých žen dá Royal přednost?

Sophie Barnes

Tajemná kráska

Příběh probouzejícího se romantického vztahu mezi vysoce urozeným aristokratem a neurozenou ženou z Anglie na konci druhého desetiletí 19. století.

Anthony Hurst, vévoda z Kingsborough, si uvědomí, že nastal nejvyšší čas, aby zplodil dědice. Nejdříve si však musí najít nevěstu. Když se na maškarním plese, který uspořádá, seznámí s nádhernou ženou, domnívá se, že jeho hledání skončilo..., dokud dech beroucí kráska neuteče. Anthony ji musí najít, což nebude snadné, protože kromě její postavy, vůně a polibku nemá k dispozici další stopy. Isabella Chilcottová nemůže uvěřit, že je na plese Kingsboroughových. Jako dítě snila o tom, že zde tančí valčík, a díky úžasným šatům, které našla na půdě, prožívá svoji pohádkovou představu. A tančí valčík se samotným vévodou z Kingsborough! Ale musí utéct dříve, než odhalí její tajemství... Není totiž ženou, za kterou se vydává, a zamilovat se do pohádkového prince je to poslední, co si může dovolit udělat.

 
Eva Leigh

Pokušení krásné neznámé

Lákavě lechtivé téma spisovatelky erotických příběhů, jež je zároveň nevěstou faráře, který je pověřen vypátráním její identity; Anglie kolem roku 1816.

Ve společenských kruzích je známá jako stydlivá a tichá dívka, již rozhodně nikdo nespojuje se skandály. Přesto se však pod ostýchavou fasádou lady Sarah Framptonové ukrývají myšlenky Dámy s pochybnou pověstí, autorky nejdráždivější erotické literatury, jaká kdy ve společenských kruzích kolovala. Sarah ví, že toto odhalení povede k její zkáze, avšak co by ji mohlo ochránit před pomluvami a urážkami, není nic menšího než sňatek s farářem – možnost navýsost lákavá, zejména když oním dotyčným je atraktivní, fascinující Jeremy Cleland. Jeremy, svou vlivnou rodinou pověřený úkolem odhalit totožnost skandální londýnské spisovatelky, ani ve snu netuší, že za ženou, již hledá, aby ji zničil, se skrývá právě jeho krásná, nevinná nevěsta. Jeho úkol musí zůstat utajený dokonce i před novomanželkou, která rozdmýchává jeho nejskrytější touhy. Když však pravda vyjde najevo, nově nalezená láska Sáry a Jeremyho bude podrobena zkoušce. Způsobí Sářina utajená totožnost jejich rozchod, nebo se lákadla jeho stydlivky ukáží jako příliš prostopášná, aby se jim dalo odolat?

Eloisa James

Záludná sázka

Historický a romantický příběh neotesaného Američana hledajícího po návratu do Londýna na začátku 19. století byznys, ale nacházejícího rozptýlení, romantiku a šanci na celoživotní lásku.

Slečna Cleopatra Lewisová se chystá vstoupit do společnosti v doprovodu svého aristokratického dědečka. Jelikož se nehodlá vdávat, navštíví salon, kde šijí divadelní kostýmy, a objedná si šaty, které mají odradit všechny perspektivní nápadníky. Mocný a charismatický Jacob Astor Addison přijíždí z Ameriky do Londýna, aby rozšířil své divadelní impérium a také koupil opál pro mladou dámu v Bostonu. Souhra okolností vede k tomu, že on a Cleopatra uzavřou sázku spočívající v tom, že jeden pro druhého navrhne šatník. Během plnění úkolu se neotesaný Američan stane jejím nejbližším přítelem. Teprve až se Cleo stane miláčkem společnosti, si Jake uvědomí, že mu ukradla pečlivě střežené srdce. Ale na rozdíl od šlechticů, co jí leží u nohou, nepatří do jejího urozeného světa. Vzdal by se všeho, aby mohl být s ženou, kterou miluje – jestli ho bude chtít.

Adrienne basso

Rytíř, který mě miloval

Romantický příběh z dávné skotské historie první třetiny 14. století vypráví o ztracené a znovunalezené lásce i o proměně jednoho skotského rytíře.

Sir James McKenna, druhý syn mocného náčelníka McKenny, nalezl svou osudovou lásku v líbezné lady Davině Armstrongové, neteři náčelníka Armstronga. Davině, která už v dětství osiřela, vždy připadalo, že mezi ostatní nezapadá, a s Jamesem konečně začala cítit, že někam patří. Avšak po brutálním útoku tlupy ničemů se jejich plány na šťastnou budoucnost hroutí. Davinina zděšená, až příliš starostlivá rodina se ji rychle snaží ochránit přede všemi – i před Jamesem. O pět let později je z Jamese jiný muž. Maximálně zdokonalil své bojové schopnosti, zocelila ho válka i zkáza, jež ho jako skotského rytíře postihla – a trápí ho ztráta milované ženy. Vyčerpaný se vrací domů a s úžasem tam nalézá Davinu. Je pozdě na to, aby začali znovu, nebo se minulost opováží znovu zasahovat do jejich života?

...

.

Jay Crownover

Quaid

Čtenářsky přitažlivý příběh ze současnosti, v němž se střetávají životní postoje atraktivního profesionálního právníka a osobité krajně emancipované ženy.

Každý hrdina má svůj příběh...

Světy Avett Walkerové a Quaida Jacksona jsou natolik rozdílné, že není důvod, aby se střetávaly. Quaid je velmi úspěšný advokát v oboru kriminálních případů, pohledný a uhlazený muž, zatímco Avett je potížistka s růžovými vlasy a pochybnou minulostí po boku pochybných mužů. Právě ten poslední jí způsobí největší problém, v jakém se kdy ocitla, a jediný, kdo ji z něj může dostat, je sexy právník. Jenže Avett si v žádném případě nepřeje být citově závislá na tvrdém nesmlouvavém advokátovi. Přesto na něm nachází něco, co ji nutí přesvědčit ho, aby si uvolnil kravatu a trochu se pobavil... s ní. Quaid nikdy nepřijímá klienty podobné impulzivní mladé ženě s křiklavě odbarvenými vlasy, ale na Avettiných bezelstných oříškových očích ho něco zaujme. I když je však odhodlaný udržet jejich vztah v čistě pracovní rovině, uvědomuje si, že je to s každým dalším dnem, který s ní stráví, stále těžší. A jak tedy vedle sebe koexistují při řešení Avettina případu, budou muset také najít způsob, jak spolu vycházet i v osobním životě a zároveň se od sebe držet dál – neboť prostor mezi nimi je zcela nabitý emocemi.


Jay Crownover

Church

Nový milostný román autora, kterého zajímají nekonvenční hrdinové a postavy mimo střední proud literatury a kultury.

Na opravdového hrdinu se vyplatí počkat...

Všichni ostatní v životě Dixie Carmichaelové se dokázali snadno zamilovat a teď je připravená usilovat o svou šanci na šťastný život ona. To znamená, že přestane myslet na toho náladového vysloužilého vojáka, s nímž pracuje v baru, který se jí stal domovem daleko od domova. Ne. Už nebude svádět toho zvláštního zamračeného muže, i když je tak sexy, a taky nebude čekat, až si ji najde ten pravý; vydá se sama na lov..., i když ví, že její srdce uvízlo v pošetilém poblouznění Dashem Churchillem. Denver byl pro Churcha vždycky jen zastávkou na cestě zpátky na venkov v Mississippi. Mělo to být bez problémů, ale to by mu nesměla padnout do oka veselá, temperamentní zrzka s laníma očima a úžasnými křivkami. Teď už však ví, že je čas z Denveru rychle vypadnout, protože pro muže, zvyklého žít ve stínu, je představa, že by měl trávit dny na slunci, děsivá. Dixie si uvědomuje, že zatímco zamilovat se je snadné, milovat stojí mnohem víc námahy..., zvlášť když ten pravý je přesvědčený, že se k ní vůbec nehodí.